De Omgekeerde Beleidscyclus; de netwerksamenleving aan zet

Deelnemers *

Lies van Aelst, Statenlid, Provincie Zuid-Holland
Henk Akkermans, Professor Tilburg University en directeur , World Class Maintenance
Frans Ammerlaan, Raadslid CDA, Gemeente Lansingerland
Kathy Arends, Wethouder, Gemeente Lansingerland
Anny Attema, Burgemeester, Gemeente Ridderkerk
Henk Bakker, Fractiemedewerker Maatschappelijke Vraagstukken, Gemeente Nieuwkoop
Jeannette Baljeu, Gedeputeerde, Provincie Zuid-Holland
Dick Berkhout, Strategisch beleidsadviseur, Provincie Zuid-Holland
Marja van Bijsterveldt, Burgemeester, Gemeente Delft
Bart Bikkers, Wethouder, Gemeente Vlaardingen
Saskia du Bois -Schütz, Kwartiermaker, Directeur a.i. , Big Data Innovatiehub
Ingrid de Bondt, Dijkgraaf, Waterschap Hollandse Delta
Laurine Bonnevits, Statenlid, Provincie Zuid-Holland
Dirk van der Borg, Burgemeester, Gemeente Molenwaard
Wilbert Borgonjen, Wethouder, Gemeente Westvoorne
Peter Boudewijn, Raadslid, plv voorzitter Drechtraad, Gemeente Hendrik Ido Ambacht
Pauline Bouvy-Koene, Burgemeester, Gemeente Voorschoten
Petra Brekelmans, Voorzitter, Stichting tot behoud van de Historische Buitenplaats Ockenburgh
Cees Bremmer, Raadslid, Gemeente Voorschoten
Carla Breuer, Burgemeester, Gemeente Teylingen
Marijn ten Brinke, Senior beleidsadviseur Bestuurlijke Zaken, Provincie Zuid-Holland
Peter de Bruijn, Directeur, SSRMainports
Frans Buijserd, Burgemeester, Gemeente Nieuwkoop
Maarten Burggraaf, Wethouder, Gemeente Dordrecht
Deniz Dibooglu, Professional Poet,
Mariëlle van Dijk, Programma Coördinator Resilient City, Hogeschool Rotterdam
Jacqueline Dongen, Wethouder , Gemeente Zwijndrecht
Max van Duijn, Burgerraadslid, DURF Katwijk
Frederik van der Dussen, Griffier, Gemeente Waddinxveen
Astrid van Eersel, Fractievoorzitter Gouda's 50+ partij, Gemeente Gouda
Nettie Engels, Statengriffier, Statengriffie Groningen
Geke Figge, Griffier, Gemeente Barendrecht
André Flach, Wethouder, Gemeente Hendrik-Ido-Ambacht
Frederiek van der Geest, Adviseur bestuurlijke organisatie, Provincie Groningen
Leo van Gelder, Heemraad, Waterschap Hollandse Delta
Gerrit Goedhart, Burgemeester, Gemeente Noordwijkerhout
Eelco Groenenboom, Griffier, Gemeente Albrandswaard
Albert Groenewoud, Head Healthcare Marketing , uHoo 
Edo Haan, Burgemeester , Gemeente Maassluis
Jeroen Haan, Dagelijks Bestuur, Hoogheemraadschap van Rijnland
Daan de Haas, Wethouder, Gemeente Zuidplas
Brenda Hagen, Raadslid, Gemeente Wassenaar
Erik Ham, Business Director Field Lab Smart Industry, TNO
Dirk Heijkoop, Burgemeester, Gemeente Hardinxveld-Giessendam
Marielle Hendriks, Directeur-Bestuurder, Erfgoedhuis Zuid-Holland
Jon Hermans - Vloedbeld, Waarnemend Burgemeester, Gemeente Oud-Beijerland
Marije Hoogendoorn-Bruins Slot, Hoofd Bestuurlijke Zaken en Toezicht, Provincie Zuid-Holland
Annemarth Idenburg, Senior Adviseur, Raad voor het Openbaar Bestuur
Antoinette Ingwersen, Wethouder, Gemeente Nieuwkoop
Antoinette Jans, Bestuurder, Hoogheemraadschap van Delfland
John Janson, Wethouder, Gemeente Krimpen aan den IJssel
Milène Junius, Burgemeester, Gemeente Hellevoetsluis
Christiaan van der Kamp, Burgemeester, Gemeente Bodegraven-Reeuwijk
Eleonore Karman-Moerman, Raadsgriffier, Gemeente Gouda
Karin Kayadoe, fractievoorzitter Leefbaar Ridderkerk, Gemeente Ridderkerk
Arno van Kempen, Wethouder, Gemeente Teylingen
Caroline Klaver - Bouman, Wethouder , Gemeente Wassenaar
Tom de Kleer, Raadslid VVD, Gemeente Nieuwkoop
Dirk-Jan Knol, Wethouder, Gemeente Bodegraven-Reeuwijk
Jeroen Koedam, Hoofd Communicatie, Provincie Zuid-Holland
Robert van der Kooi, Wethouder, Gemeente Brielle
Arjan Kraijo, Wethouder, Gemeente Alblasserdam
Marjan Kreijns, Programmadirecteur, VPdelta
Marieke de Lange, Griffier, Gemeente Hellevoetsluis
Bas van der Linden, Raadslid, Gemeente Brielle
Gert Logt, Griffier, Gemeente Hendrik-Ido-Ambacht
John Massaar, Griffier, Gemeente Rijswijk
Rein Meester, Directeur, Duurzaamheidsfabriek
Pim Meijer, Winnaar van de BZK-Battle of Concepts , Adviseur Twynstra Gudde
Reinie Melissant-Briene, Burgemeester, Gemeente Gorinchem
Thea de Mik, Griffier, Gemeente Capelle aan den IJssel
Alfons Morssink, Voorzitter, Bedrijfsleven Bollenstreek
Jan Nederveen, Wethouder , Gemeente Hardinxveld-Giessendam
Arjan Neeleman, Wethouder, Gemeente Krimpen aan den IJssel
Evert-Jan Nieuwenhuis, Burgemeester, Gemeente Waddinxveen
Inge Nieuwenhuizen, Wethouder , Gemeente Bodegraven-Reeuwijk
Bas Nootenboom, Gemeentesecretaris, Gemeente Molenwaard
Chris Oerlemans, Initiatiefnemer, Riverboard
Frank van Oort, Professor Urban & Regional Economics, EUR
Hélène Oppatja, Gemeentesecretaris, Gemeente Wassenaar
Peter Oskam, Burgemeester, Gemeente Capelle aan den IJssel
Paulien van Pelt, Directeur, Stichting Zorgboeren Zuid-Holland
Hans Pluckel, Hoogheemraad, Hoogheemraadschap van Rijnland
Berend Potjer, Statenlid, Provincie Zuid-Holland
Bram Pullen, Initiatiefnemer, ‘Onder Invloed’ jongeren aan het roer
Joris Putman, Directeur, Dutch Tulip Vodka
Ton van Raan, Emeritus Hoogleraar Kwantitatieve Wetenschapsstudies, Universiteit Leiden
Krijn Redert, Directeur, Gilde Vakcollege Techniek Gorinchem
Lia de Ridder, Wethouder, Gemeente Wassenaar
Arnoud Rodenburg, Burgemeester , Gemeente Midden-Delfland
Marijke Roskam, Dagvoorzitter,
Herman Ruiter, Voorzitter, GOUDasfalt
Wilco Scheurwater, Statenlid, Provincie Zuid-Holland
André Schoon, Wethouder, Gemeente Brielle
Karin Schrederhof, Wethouder, Gemeente Delft
Maarten Schurink, Secretaris-generaal, Ministerie van BZK
Jaap Smit, Commissaris van de Koning, Provincie Zuid-Holland
Gerbert Smits, CEO, 10XL
Léon Spikker, Oprichter, Studio Rap
Lies Spruit, Burgemeester, Gemeente Lisse
Leo van Steijn, Griffier, Gemeente Brielle
Servaas Stoop, Waarnemend Burgemeester , Gemeente Korendijk
Marjolein Teunissen, Beoogd Griffier, Gemeente Molenlanden
Klaas Tigelaar, Burgemeester, Gemeente Leidschendam-Voorburg
Anthon Timm, Wethouder, Gemeente Krimpen aan den IJssel
Pieter Tordoir, Professor Economische Geografie, Universiteit van Amsterdam
Miranda den Tuinder, Fractievoorzitter D66 Cromstrijen, Lijstrekker D66 HW, D66 Hoeksche Waard
Pieter Varekamp, Wethouder, Gemeente Westland
Margriet Veeger, Griffier, Gemeente Lisse
Marina van der Velde - Menting, Burgemeester, Gemeente Kaag en Braassem
Rob Veldhoven, Fractievoorzitter Nieuw Lisse, Gemeente Lisse
Peter Verheij, Wethouder, Gemeente Alblasserdam
Henk Voormolen, Aanvoerder Zorg, Albron
Piet Vreugdenhil, Wethouder, Gemeente Westland
Romke Jan de Vries, Adviseur Bestuurlijke Zaken, Provincie Zuid-Holland
Riet Vrolijk, Ambtelijk Secretaris , VZHG
Martijn Vroom, Burgemeester , Gemeente Krimpen aan den IJssel
Thierry van Vugt, Wethouder, Gemeente Gouda
Jan Waaijer, Burgemeester, Gemeente Strijen
Nicolette van Waart, Gemeentesecretaris, Gemeente Brielle
Hans Wagner, Burgemeester, Gemeente Albrandswaard
Mick Walvisch, Founder, EVAnet
Han Weber, Gedeputeerde, Provincie Zuid-Holland
Harriët Westerdijk, Wethouder, Gemeente Capelle aan den IJssel
Balth de Winter, Griffier, Gemeente Leerdam
Bernadette Wolters, Wethouder , Gemeente Nieuwkoop
Leo Zegwaard, Strategisch Adviseur CdK, Provincie Zuid-Holland
Mark Zwinkels, Directeur, World Horti Center


* Alleen de deelnemers die een akkoord hebben gegeven op het vermelden van hun gegevens in het kader van de AVG privacy wetgeving worden op deze website vermeld. Staat uw naam er niet tussen of heeft u nog vragen? Stuur dan een mail naar: aukje@bestuurdersdiscours.nl.